skip to Main Content

همکاری با ایتراپی

ما برخلاف دیگر پلتفرم‌های موجود، صرفاً حوزه‌ی سلامت روان فعالیت می‌کنیم و صرفاً رواندرمانگران و روانپزشکان را معرفی می‌کنیم. از این‌رو ایتراپی یک پلتفرم اختصاصی است و جامعه‌ی هدف ما نیز صرفاً افرادی هستند که به دنبال رواندرمانی یا روانپزشکی هستند.

همینطور ما در ایتراپی یک سیستم جامع آموزشی داریم و همواره روی افزایش کیفیت حرفه‌ای درمانگران ایتراپی تلاش می‌کنیم. در این سیستم جامع آموزشی ما تلاش می‌کنیم درمانگران ایتراپی را همواره تحت آموزش حرفه‌ای نگه داریم تا آنها بتوانند همواره در کار بالینی کیفیت لازم را داشته باشند.

برخلاف دیگر پلتفرم‌های موجود، سیستم ارزش‌گذاری ایتراپی بر اساس ستاره‌دهی مراجعان به درمانگران نیست. ما منتقد چنین روشی هستیم چراکه رواندرمانی فرایندی است که در طول زمان معنا پیدا می‌کند و احساسات و تجارب لحظه‌ای درمانجویان در یک جلسه، ملاک دقیقی برای کیفیت کار بالینی یک درمانگر نیست. همینطور ما می‌دانیم که «انتقال» و «فرافکنی» چه جایگاه ویژه‌ای در ارتباطات ما و به ویژه در ارتباط بین یک درمانگر-درمانجو ایفا می‌کند و چگونه این انتقال و فرافکنی روی احساس یک درمانجو به یک درمانگر اثر دارد.

سیستم ارزش‌گذاری ایتراپی بر اساس اصول حرفه‌ای است. از نظر مجموعه‌ی ایتراپی درمانگرانی که خودشان درمان شده‌اند یا در حال درمان شخصی‌شان هستند، درمانگرانی که تحت یک آموزش منظم و مدون و استاندارد رواندرمانی (طبیعتاً خارج از سیستم آموزش دانشگاهی) هستند، درمانگرانی که تحت نظارت بالینی فعالیت می‌کنند و سوپرویژن فردی و گروهی می‌گیرند، درمانگرانی هستند که از نظر مجموعه‌ی ایتراپی «درمانگر حرفه‌ای» تلقی می‌شود و تیک تایید روی تصویر آن‌ها درج می‌شود.

مجموعه‌ی ایتراپی تلاش می‌کند در گزینش درمانگران نهایت وسواس را به خرج دهد و درمانگرانی غیرحرفه‌ای را پذیرش نکند. با وجود این، مسئولیت هرگونه نقض قوانین اخلاقی و حرفه‌ای توسط درمانگران به عهده‌ی سازمان نظام روانشناسی، سازمان نظام پزشکی و گروه‌هایی است که درمانگران تحت نظر آن‌ها فعالیت بالینی انجام می‌دهند.

مجموعه‌ی ایتراپی به‌محض اینکه متوجه شود درمانگری اخلاق حرفه‌ای را رعایت نمی‌کند (اعم از تعرض یا برقراری رابطه‌ی جنسی با یک درمانجو و مواردی از این دست)، بلادرنگ همکاری با او را قطع کرده، به مراجع ذیصلاح اطلاع داده و دیگر مراجعانی که از طریق ایتراپی به این درمانگر ارجاع داده شده‌اند را از این مورد مطلع خواهد کرد.

مجموعه‌ی ایتراپی به حریم خصوصی مراجعان اهمیت ویژه‌ای قائل است. از این رو با درمانگرانی که به هر شکلی محتوای جلسات درمان را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند همکاری نمی‌کند. اگر در پروسه‌ی پذیرش درمانگر یا در طول همکاری با یک درمانگر ما متوجه شویم که درمانگری قانون حفظ حریم خصوصی مراجعان را رعایت نمی‌کند همکاری ما با این درمانگر قطع خواهد شد.

ممنون که به ما اعتماد می‌کنید و قصد دارید که عضو ایتراپی باشید. لطفاً فرم زیر را تکمیل کنید و برای ما ارسال کنید.

در اینجا برای تکمیل فرم شما را راهنمایی کرده‌ایم. اگر در هر کدام از بخش‌های فرم به مشکل خوردید یا سوالی برایتان پیش آمد، لطفاً ابتدا این بخش را ببینید و اگر این بخش نتوانست دغدغه‌ی شما را برطرف کنید از اینجا برای ما پیام ارسال کنید. ما در نزدیک‌ترین زمان پاسخ شما را خواهیم داد.

بعد از اینکه فرم را تکمیل کردید، ما تا ۲۴ ساعت آینده با شما از طریق ایمیلی که برای ما در همین فرم درج می‌کنید تماس خواهیم گرفت تا گفتگوهای نهایی را با شما انجام دهیم و پروفایل اختصاصی شما را آماده کنیم.  لطفاً یک عکس مربعی با کیفیت بارگذاری کنید

  Back To Top
  سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
  گفتگو با پشتیبان ایتراپی
  سلام. برای چت در واتس‌اپ یا تلگرام پشتیبانی که می‌خواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید.
  error: Content is protected !!